Sosyal

2018 YILININ 4. ÜYE BULUŞMASI

TÜRKİYE GENÇLİK STK’LARI PLATFORMU (TGSP) OLARAK 2018 YILININ 4. ÜYE BULUŞMASINI İBB SARIYER MARMARACIK GENÇLİK KAMPI TESİSLERİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK.

63 ÜYE KURUMUN 200’DEN FAZLA TEMSİLCİSİYLE İŞTİRAK ETTİĞİ TOPLANTI KURANI KERİM TİLAVETİYLE BAŞLADIÇ

 

TGSP YÖNETİM KURULU BAŞKANI HALİT BEKİROĞLU YAPTIĞI AÇILIŞ KONUŞMASINDA, TÜRKİYENİN VE İSLAM ALEMİNİN İÇİNDEN GEÇTİĞİ ZOR ŞARTLAR VE BU ZOR ŞARTLARDA KURULAN TGSP’NİN ÖNEM VE EHEMMİYETİNE VURGU YAPTI. ZORLUKLARI AŞMADA GENÇLİĞE VE GENÇLİK STK’LARINDAN OLUŞAN TGSP’YE BU YENİ DÖNEMDE ÖNEMLİ GÖREVLERİN DÜŞTÜĞÜNÜN ALTINI ÇİZEN BEKİROĞLU, KONUŞMASINA TGSP’NİN KURULUŞ AMAÇLARI VE BAŞKANLIĞI DÖNEMİ İÇİNDE YAPILAN FAALİYETLERE BAŞLIKLAR HALİNDE DEĞİNDİ. KONUŞMASININ SONUNDA GÖREVİNİN DÖNEMSEL OLDUĞUNU HATIRLATAN BEKİROĞLU YENİ DÖNEMDE GÖREVİ BAŞKAN YARDIMCISI ÖMER FARUK TERZİYE DEVREDECEĞİNİ SÖYLEDİ. BEKİROĞLU KONUŞMASINI HERKESE TEŞEKKÜR EDEREK VE HELALLİK İSTEYEREK BİTİRDİ.

TGSP YENİ DÖENEMSEL BAŞKANLIĞINI DEVRALAN ÖMER FARUK TERZİ YAPTIĞI KISA TEŞEKKÜR KONUŞMASININ ARDINDAN SELEFİ HALİT BEKİROĞLUNA HİZMETLERİNDEN DOLAYI KURANI KERİM HEDİYE ETTİ.

 

ÜYE BULUŞMASI PROGRAMININ ÖĞLENDEN SONRAKİ BÖLÜMÜNDE, YK ÜYESİ AHMET SÖZBİLİR MODERATÖRLÜĞÜNDE “ MESELELERİMİZ VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ” BAŞLIĞI ALTINDA ÜYELERLE KARŞILIKLI MÜZAKERE YAPILDI.
PROGRAMIN ÜÇÜNCÜ BÖLÜMÜNDE İSE ÜYE KURUMLAR ARASINDAN SEÇİLEN “ ÖRNEK UYGULAMA SUNUMLARI” YAPILDI.

 

PROGRAMIN SON BÖLÜMÜNDE İSE ÜYE KURUM TEMSİLCİLERİ İLE SAMİMİ BİR ORTAMDA HASBİHAL YAPILDI.