Başkan'ın Mesajı

GENÇLERİN YENİ MEKANI

Gençlik alanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının en büyük şansı, her daim gençlerle bir araya gelerek tükenmez bir enerjiye sahip olmalarıdır. Ancak tüm dünyanın içinde bulunduğu pandemi süreci tüm STK’larımız gibi bizleri de bu zevkten mahrum bırakmaktadır. 

Çağımızın teknolojileri uzakları yakın yapmada en büyük imkanları bize sağlıyor. Fiziki mekanlar yerlerini dijital mekanlara, mecralara devrediyor. Tıpkı imkân ve mümkünün köklerinin aynı mekânda buluşması gibi bizler de imkanlarımızı kullanarak yeni ve dijital bir mekânda buluşmayı mümkün hale getirmeye çalıştık.

TGSP olarak; STK’larımızın gençlerimiz ile daha sık birlikte olabilmelerini sağlamak amacı ile web portalımızı geliştirdik, yeniledik. Değişen koşullar içerisinde üyelerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve STK’larımızın imkanlarını gençlerimizle buluşturmak adına dijital mekânımızın tadilatını tamamladık ve yayına aldık. Mekân artık sahiplerinin, yani sizlerin.

Bizler nitelikli bir toplum yolunda nitelikli işler yapacak gençlerimizin ister dijital dünyada olsun ister gerçek dünyada her zaman ve her yerde yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. 

Rabbim hayırlı hizmetlere sizleri ve bizleri vesile kılsın.

Sağlıcakla kalın.
Ömer Faruk TERZİ
TGSP Başkanı